BC-Catering Grossisten

Blækhatten 10
5220 Odense SØ

Tlf. 63 15 88 55
Fax 63 15 88 99
Mail info@cgo.dk

CVR 10837049

 

Åbningstider


Telefonekspedition mandag - fredag Kl. 07.00 - 15.30
Afhenter/selvbetjening mandag - fredag Kl. 07.00 - 16.00
Selvbetjeningsbutik lørdag Kl. 08.00 - 12.00
Åbningstider for helligdage Klik her




Bestillingsterminer


Optimal dressing Hverdagen før levering inden kl. 10.00
Frisk fisk Hverdagen før levering inden kl. 10.45
Snitgrønt & sliced frugt Hverdagen før levering inden kl. 10.45
Mælk & brød Hverdagen før levering inden kl. 15.00
Frugt & grønt Hverdagen før levering inden kl. 21.45

Tilmeld dig vores nyhedsbrev

og modtag tilbudsaviser samt skarpe tilbud pr. mail

Medarbejdere

Salgskonsulenter


Ronny Sonne

Ronny Sonne
Salgschef / Område: Fyn


40 70 09 11
cnNvQGNnby5kaw==

Flemming Lønberg

Flemming Lønberg
Konsulent: Fyn


40 60 09 73
ZmxvQGNnby5kaw==

Per Andersen

Per Andersen
Konsulent: Fyn


40 60 09 77
cGhhQGNnby5kaw==

Ulrich F. Rasmussen

Ulrich F. Rasmussen
Konsulent: Fyn


40 60 09 75
dWZyQGNnby5kaw==

Ole Danielsen

Ole Danielsen
Konsulent: Fyn


40 70 09 12
b2RhQGNnby5kaw==

Kasper Holm Ernst

Kasper Holm Ernst
Konsulent: Fyn


40 70 09 10
a2hlQGNnby5kaw==

Christina Nørrelund Nielsen

Christina Nørrelund Nielsen
Konsulent: Fyn


40 60 09 71
Y25uQGNnby5kaw==

Henning Hansen

Henning Hansen
Konsulent: Vest- & Sønderjylland


40 60 09 74
aGhhQGNnby5kaw==



Selvbetjeningsbutik


Eva Larsen

Eva Larsen
Butikschef


63 15 88 60
40 60 09 72
ZWhsQGNnby5kaw==

Troels Dal

Troels Dal
Ekspedient


63 15 88 60
Uy1sYWdlckBjZ28uZGs=

Agnete Feld Pedersen

Agnete Feld Pedersen
Egenkontrolansvarlig/ekspedient


63 15 88 03
YWZwQGNnby5kaw==



Telesalg


Claus Graakjær

Claus Graakjær
Intern salgsansvarlig


Y2xnQGNnby5kaw==

Vivian Lund Madsen

Vivian Lund Madsen
Webshopansvarlig / Licitationer


dmxtQGNnby5kaw==

Henrik Dideriksen

Henrik Dideriksen
Restaurant / Kørselsafdeling


aGRpQGNnby5kaw==

Peder Sørensen Leth

Peder Sørensen Leth
Restaurant


cGxlQGNnby5kaw==

Tanja Møller Rasmussen

Tanja Møller Rasmussen
Restaurant


dHJhQGNnby5kaw==

Jane D. Poulsen

Jane D. Poulsen
Offentlige / Koncernaftaler


amRwQGNnby5kaw==

Jeanette Rosenkilde

Jeanette Rosenkilde
Offentlige / Koncernaftaler


anJvQGNnby5kaw==

Britt Pedersen

Britt Pedersen
Offentlige / Konceraftaler


YnBlQGNnby5kaw==

Christian Ø. Warberg

Christian Ø. Warberg
Telesalg: Restaurant


Y3dhQGNnby5kaw==

Svend-Jørgen Jakobsen

Svend-Jørgen Jakobsen
Nathold


c2pqQGNnby5kaw==

Thomas Sandberg

Thomas Sandberg
Trainee Salgsassistent




Administration


Erik Poulsen

Erik Poulsen
Direktør


63 15 88 01
ZXNwQGNnby5kaw==

Helle Krogsgaard

Helle Krogsgaard
IT-chef


63 15 88 40
aGtyQGNnby5kaw==

Agnete Feld Pedersen

Agnete Feld Pedersen
Egenkontrolansvarlig


63 15 88 03
YWZwQGNnby5kaw==



Lager


Max Jørgensen

Max Jørgensen
Lagerchef - Kolonial


63 15 88 32
bWpvQGNnby5kaw==

Michael P. Høck

Michael P. Høck
Lagerchef - Frost


63 15 88 58
bXBoQGNnby5kaw==

Gert Bromark

Gert Bromark
Lager - Procesansvarlig


63 15 88 46
Z2JyQGNnby5kaw==



Indkøb


Tommy Frederiksen

Tommy Frederiksen
Indkøbsansvarlig


63 15 88 30
dGZyQGNnby5kaw==

Carsten Thobo-Carlsen

Carsten Thobo-Carlsen
Indkøber


63 15 88 31
Y3RjQGNnby5kaw==

Bjarne Nykjær Larsen

Bjarne Nykjær Larsen
Indkøber


63 15 88 34
Ym5sQGNnby5kaw==



Bogholderi


Ejvind Boelck

Ejvind Boelck
Administrationschef


63 15 88 45
ZWJvQGNnby5kaw==

Anni Jensen

Anni Jensen
Bogholder


63 15 88 42
YWplQGNnby5kaw==



Chauffører


Mogens Andreasen

Mogens Andreasen
Distributionsleder


2049 8587
bW9hQGNnby5kaw==

Frank Olsen

Frank Olsen
Område: Odense C


Suat Akin

Suat Akin
Område: Odense C


Jan Vitting

Jan Vitting
Område: Odense N/Kerteminde


Rasmus Nielsen

Rasmus Nielsen
Område: Odense N


Morten J. Larsen

Morten J. Larsen
Område: Odense C/N


Henning Christiansen Pedersen

Henning Christiansen Pedersen
Område: Odense SV/Vestjylland


Carsten Christiansen

Carsten Christiansen
Område: Sydfyn/Langeland


Lars A. Nielsen

Lars A. Nielsen
Område: Østfyn/Svendborg


Bo Eriksson

Bo Eriksson
Område: Ringe/Svendborg


Allan Ovesen

Allan Ovesen
Område: Vestfyn/Assens


Brian Sørensen

Brian Sørensen
Område: Vestfyn/Ærø


Claus Poulsen

Claus Poulsen
Område: Middelfart/Fredericia


Leo S. Andersen

Leo S. Andersen
Område: Nordfyn/Sdr. Jylland


Henrik Gramkow Frederiksen

Henrik Gramkow Frederiksen
Område: Vestfyn/Vestjylland


Martin Kristiansen

Martin Kristiansen
Område: Fåborg


Michael Raun

Michael Raun
Område: Østfyn/Nyborg


Pawel Zlakowski

Pawel Zlakowski
Chaufførafløser


Dennis Beukel

Dennis Beukel
Chaufførafløser


Alexander Andersen

Alexander Andersen
Chaufførafløser


Martin Strunge Johnsen

Martin Strunge Johnsen
EGU-elev


Stephanie Nørgaard Hansen

Stephanie Nørgaard Hansen
EGU-elev




Slagteri


Ole Flemming Bech

Ole Flemming Bech
Slagtermester


25 51 07 51
b2JlQGNnby5kaw==

Vagn Schmidt

Vagn Schmidt
Mestersvend Dag


Brian Pedersen

Brian Pedersen
Mestersvend Nat


Heine Adler

Heine Adler
Slagter


Martin Pedersen

Martin Pedersen
Slagter


Benjamin Møller Hansen

Benjamin Møller Hansen
Slagter


Kurt Nielsen

Kurt Nielsen
Slagter


Rene Wiinberg Rodam

Rene Wiinberg Rodam
Slagter


Andreas Schmidt

Andreas Schmidt
Slagterelev


Kim Pedersen

Kim Pedersen
Praktikant