BC-Catering Grossisten

Blækhatten 10
5220 Odense SØ

Tlf. 63 15 88 55
Fax 63 15 88 99
Mail info@cgo.dk

CVR 10837049

 

Åbningstider


Telefonekspedition mandag - fredag Kl. 07.00 - 15.30
Afhenter/selvbetjening mandag - fredag Kl. 07.00 - 16.00
Telefonbetjening/afhentning Lørdag Kl. 07.00 - 09.30
Åbningstider for helligdage Klik her




Bestillingsterminer


Frisk fisk Hverdagen før levering inden kl. 10.45
Snitgrønt & sliced frugt Hverdagen før levering inden kl. 10.45
Mælk & brød Hverdagen før levering inden kl. 15.00
Frugt & grønt Hverdagen før levering inden kl. 21.45

Tilmeld dig vores nyhedsbrev

og modtag tilbudsaviser samt skarpe tilbud pr. mail

Medarbejdere

Salgskonsulenter


Flemming Lønberg

Flemming Lønberg
Salgschef
 


40 60 09 73
ZmxvQGNnby5kaw==

Ulrich Folke Rasmussen

Ulrich Folke Rasmussen
Markedskoordinator
Kød


40 60 09 88
dWZyQGNnby5kaw==

Per Andersen

Per Andersen
Konsulent: Fyn
Økologi-certificeret


40 60 09 77
cGhhQGNnby5kaw==

Ole Danielsen

Ole Danielsen
Konsulent: Fyn
 


40 70 09 12
b2RhQGNnby5kaw==

Kasper Holm Ernst

Kasper Holm Ernst
Konsulent: Fyn
Økologi-certificeret


40 70 09 10
a2hlQGNnby5kaw==

Christina Nørrelund Nielsen

Christina Nørrelund Nielsen
Konsulent: Fyn
 


40 60 09 71
Y25uQGNnby5kaw==

Lars Nielsen

Lars Nielsen
Konsulent: Fyn
 


40 60 09 83
bG5pQGNnby5kaw==

Henning Engstrøm

Henning Engstrøm
Konsulent: Fyn
 


40 60 09 75
aGVuQGNnby5kaw==

Anders Strøm Juul

Anders Strøm Juul
Konsulent: Fyn
 


40 60 09 84
YXNqQGNnby5kaw==

Henning Hansen

Henning Hansen
Konsulent: Vest- & Sønderjylland
Økologi-certificeret


40 60 09 74
aGhhQGNnby5kaw==



Selvbetjeningsbutik


Eva Larsen

Eva Larsen
Butikschef
 


63 15 88 60
40 60 09 72
ZWhsQGNnby5kaw==

Niels Høj Andersen

Niels Høj Andersen
Ekspedient
 


63 15 88 60
Uy1sYWdlckBjZ28uZGs=

Troels Dal

Troels Dal
Ekspedient
 


63 15 88 60
Uy1sYWdlckBjZ28uZGs=



Kundeservice


Claus Graakjær

Claus Graakjær
Intern salgschef
 


Y2xnQGNnby5kaw==

Vivian Lund Madsen

Vivian Lund Madsen
Webshopansvarlig / Licitationer
 


dmxtQGNnby5kaw==

Henrik Dideriksen

Henrik Dideriksen
Restaurant / Kørselsafdeling
 


aGRpQGNnby5kaw==

Tanja Møller Rasmussen

Tanja Møller Rasmussen
Restaurant
 


dHJhQGNnby5kaw==

Jane D. Poulsen

Jane D. Poulsen
Offentlige / Koncernaftaler
 


amRwQGNnby5kaw==

Jeanette Rosenkilde

Jeanette Rosenkilde
Offentlige / Koncernaftaler
 


anJvQGNnby5kaw==

Britt Pedersen

Britt Pedersen
Offentlige / Konceraftaler
 


YnBlQGNnby5kaw==

Svend-Jørgen Jakobsen

Svend-Jørgen Jakobsen
Nathold
 


c2pqQGNnby5kaw==

Thomas Sandberg

Thomas Sandberg
Telesalg: Restaurant
 


dHNhQGNnby5kaw==



Administration


Erik Poulsen

Erik Poulsen
Direktør
 


63 15 88 01
ZXNwQGNnby5kaw==

Helle Krogsgaard

Helle Krogsgaard
IT-chef
 


63 15 88 40
aGtyQGNnby5kaw==

Agnete Feld Pedersen

Agnete Feld Pedersen
Egenkontrolansvarlig
 


63 15 88 03
YWZwQGNnby5kaw==



Lager


Michael P. Høck

Michael P. Høck
Lagerchef
 


63 15 88 58
bXBoQGNnby5kaw==

Gert Bromark

Gert Bromark
Lager - Procesansvarlig
 


63 15 88 46
Z2JyQGNnby5kaw==



Indkøb


Tommy Frederiksen

Tommy Frederiksen
Indkøbschef
 


63 15 88 30
dGZyQGNnby5kaw==

Carsten Thobo-Carlsen

Carsten Thobo-Carlsen
Kategori disponent
 


63 15 88 31
Y3RjQGNnby5kaw==

Bjarne Nykjær Larsen

Bjarne Nykjær Larsen
Kategori disponent
 


63 15 88 34
Ym5sQGNnby5kaw==

Max Jørgensen

Max Jørgensen
Kategori disponent
 


63 15 88 32
bWpvQGNnby5kaw==

Christian Ø. Warberg

Christian Ø. Warberg
Kategori disponent
 


63 15 88 35
Y3dhQGNnby5kaw==

Eva Larsen

Eva Larsen
Kategori disponent
 


63 15 88 36
ZWhsQGNnby5kaw==



Bogholderi


Ejvind Boelck

Ejvind Boelck
Administrationschef
 


63 15 88 45
ZWJvQGNnby5kaw==

Anni Jensen

Anni Jensen
Bogholder
 


63 15 88 42
YWplQGNnby5kaw==



Chauffører


Mogens Andreasen

Mogens Andreasen
Distributionsleder
 


2049 8587
bW9hQGNnby5kaw==

Frank Olsen

Frank Olsen
Område: Odense C
 


Suat Akin

Suat Akin
Område: Odense C
 


Jan Vitting

Jan Vitting
Område: Odense NØ/Kerteminde
 


Morten J. Larsen

Morten J. Larsen
Område: Ringe/Sydfyn
 


Henning Christiansen Pedersen

Henning Christiansen Pedersen
Område: Odense SV/Vestjylland
 


Carsten Christiansen

Carsten Christiansen
Område: Sydfyn/Langeland
 


Carsten Poulsen

Carsten Poulsen
Område: Middelfart
 


Daniel Kjerside Jensen

Daniel Kjerside Jensen
Område: Vestfyn/Vestjylland
 


Lars A. Nielsen

Lars A. Nielsen
Område: Østfyn/Svendborg
 


Bo Eriksson

Bo Eriksson
Område: Ringe/Svendborg
 


Allan Ovesen

Allan Ovesen
Område: Vestfyn/Assens
 


Brian Bæklund

Brian Bæklund
Område: Vestfyn/Ærø
 


Henrik Gramkow Frederiksen

Henrik Gramkow Frederiksen
Område: Sdr. Jyllland/Nordfyn
 


Maciej Domaradzki

Maciej Domaradzki
Område: Odense C/V
 


Martin Kristiansen

Martin Kristiansen
Område: Fåborg
 


Michael Raun

Michael Raun
Område: Østfyn/Nyborg
 


Mikkel Abild Christensen

Mikkel Abild Christensen
Område: Odense/Vestfyn
 


Rasmus Nielsen

Rasmus Nielsen
Område: Odense / Munkebo
 


Pawel Zlakowski

Pawel Zlakowski
Chaufførafløser
 


Alexander Andersen

Alexander Andersen
Chaufførafløser
 


Jan Barrye Jensen

Jan Barrye Jensen
Chaufførafløser
 


Nicklas Mark Sørensen

Nicklas Mark Sørensen
Chaufførafløser
 


Simon Karlsson

Simon Karlsson
EGU-elev
 




Slagteri


Ole Flemming Bech

Ole Flemming Bech
Slagtermester
 


25 51 07 51
b2JlQGNnby5kaw==

Vagn Schmidt

Vagn Schmidt
Mestersvend
 


Brian Pedersen

Brian Pedersen
Slagter
 


Heine Adler

Heine Adler
Slagter
 


Martin Pedersen

Martin Pedersen
Slagter
 


Benjamin Møller Hansen

Benjamin Møller Hansen
Slagter
 


Kurt Nielsen

Kurt Nielsen
Slagter
 


Rene Wiinberg Rodam

Rene Wiinberg Rodam
Slagter